Asansör Servisi Servisleri


ASANSÖR SERVİSİ –ASANSÖR SERVİSLERİ

Asansör firmaları içerisinde en dikkat çeken kuruluşlardan bir tanesi olan kurulduğu günden itibaren kaliteli deneyimli ve profesyonel ekibiyle birlikte değerli müşterilerine hizmette sınır tanımayan tekniklerle asansör bakım revizyon  asansör montaj , asansör bakımı, asansör modernizasyonu , asansör tamiri işlemlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. 

Asansörler, çeşitleri, modelleri ve farklı yapıları ile birlikte birçok kategoriye ayrılarak kategorize edilmiş makinalar bütünüdür. 

İnsanlık tarihi için en büyük kolaylık

İnsanlık için oldukça faydalı olan bu aletler kullanıldığı günden itibaren insanoğluna çok büyük rahatlık ve kolaylıklar sağlamıştır. 

Kategorilere ayıracak olursak asansörleri yük taşıma, insan taşıma, engelli asansörleri ve daha birçok kullanım amacına göre nitelendirebiliriz. Asansörler çeşitlilik konusuna göre binaların ve yapıların durumuna göre büyük küçük ve orta dereceli şekillerde olabilmektedir. 

ASANSÖR BAKIMI - ASANSÖR MODERNİZASYONU

Asansör bakım işi, insan hayatı söz konusu olduğu için büyük bir öneme sahiptir. Asansörlerde bulunan fren masfalı, vinç karteri, emniyet kilitleri, raylar, halatlar ve motor gibi onlarca parçanın yağlanması, ayarlanması ve kontrol edilmesi gerekir.  Özellikle asansör trafiğinin çok sık kullanıldığı hastane ve iş yerlerinde asansör bakımı daha titiz ve sık bir şekilde yapılmalıdır.
Asansörlerde bakım yapıldığı gibi zaman zaman revizyon da yapılmalıdır. Uzun yılardır kullanılan bakım sonucu istenilen şekilde fayda vermeyen asansörlerde revizyon yapılmalıdır. Kullanım ömrü sona eren, insanlar için risk oluşturan asansörleri, asansör revizyon işlemleri ile yenilenmesi gerekir.
Asansör revizyon işlemi ile asansör sisteminde gerekli olan parçaları yenilenir. Böylece asansör sistemini değiştirmeden daha ekonomik bir şekilde revizyon yapılarak asansörün kullanım ömrü biraz daha uzatılır. Gerek bakım gerekse revizyon olarak bütün asansörlerin her ay bu işlemlere tabi olması hayati önem taşır.
Etiketler: Asansör servisi, Asansör Servisleri, Avrupa Yakası Asansör Servisi, Anadolu Yakası Asansör Servisleri, Anadolu Yakası, Asansör tamiri sevisi, asansör tamir servisleri, Avrupa Yakası Asansör Servileri, En İyi Asansör Servisi, Asansör Servis Firmaları, Anadolu yakası asansör tamiri servisi, Avrupa Yakası asansör tamiri servisi,