Hakkımızda

Hakkımızda

ASANSÖR SERVİS ve BAKIM ARIZA

1984 'ten beri asansör alanında faliyet gösteren LİNA ASANSÖR kaliteli hizmet sunmaktan gurur duymaktayız. Verdiğimiz tüm asansör hizmetlerinde, insan hayatına sonsuz saygı, yetenekli alanında uzman deneyimli, ekibimizle, sizlere mükemmel hizmet sunmaktan LİNA ASANSÖR olarak geçmişten gelen tecrübemizle 38 yıldır her zaman yanındayız.

ASANSÖR, ASANSÖR BAKIM, ASANSÖR SERVİS, ASANSÖR MONTAJ, ASANSÖR REVİZYON, ASANSÖR ARIZA, ASANSÖR TAMİR, ASANSÖR MODERNİZASYON

Hizmetlerinde en kısa sürede, size uygun olarak uygulamaktayız. Asansör dünyasındaki tüm teknolojik ürünleri shoowroommuzda da görüp inceyebilirsiniz. SHOOWROOMUZ'da sizlere ürünlerimizi tanıtmaktan kıvanç duyarız.


NEDEN LİNA ASANSÖR ?

Arızasız sorunsuz bir asansör sizinde hakkınız bunun için bizi aramanız yeterli

Kuruluşundan günümüze kaliteli hizmet anlayışını benimseyen Lina Asansör güvenli teknolojilerin yanısıra konforu ve rahatlığıda bir arada sunmaktadır.

Müşterilerimize sunduğumuz kesintisiz servis hizmetimizle tüm müşterilerimizin her ihtiyaç duyduğu anda yanındayız.

Showroomumuzda sergilediğimiz teknolojilerimiz ve ürünlerimizi yerinde inceleyerek hizmet alan müşterilerimiz arasına katılmanız için sizleri de showroom'a bekliyoruz.

Deneyimli ekibimiz ile; Her Türlü • İnsan Asansörü• Yük Asansörü • Yemek Asansörü • Asansör Servis• Asansörleri ve Hidrolik Asansörler Asansör Montajı - Bakım - Servis - Arıza Hizmetleri konusunda faaliyet göstermekteyiz.

.....Hizmetlerimizde en kısa sürede, size uygun asansör çözümlerini sunup ve isteklerinize uygun olarak uygulamaktayız.

Deneyin farkımızı göreceksiniz...!