Asansör Montajı Yapanlar


ASANSÖR MONTAJI


LİNA ASANSÖR olarak malzemenin en kalitelisi ve işçiliğinde uzman olanını kullanarak asansör montaj işlerinizi ( En-81-1,2 +A3 ) standartlarına ve asansör yönetmeliğine uygun olarak asansörlerimizin montajını gerçekleştirmekteyiz. 

Asansör Montaj elektronik ve mekanik parçaların birleşimiyle birlikte oluşan karmaşık bir yapıya sahiptir. Bunların profesyonel ekiplerle montajının yapılması güvenlik ve performans açısından önem taşımaktadır. Lina Asansör olarak ASANSÖR MONTAJI konusunda geçmişten gelen tecrübemizi siz değeri müşterilerimize sunmaktayız.

06.09.2017-TS EN 81-20 VE TS EN 8150 standartları 1 Eylül 2017 Yürürlüğe girdi.

Asansör monte edenle yaptırıcısı arasında yapılan sözleşme neticesinde TS EN 81-1 +A3 veya TS EN 81-2 +A3 standartlarında yer alan yapım ve montaj için güvenlik gerekliliklerine göre hazırlanan ve 1 Eylül 2017 tarihine kadar ilgili ruhsat makamı tarafından onaylanan asansör avan veya uygulama projelerine uygun olacak şekilde söz konusu tarih itibarıyla piyasaya arz edilen asansörlerin periyodik kontrolünde ve tescilinde, TS EN 81-20 ve TS EN 81-50 standart gereklilikleri aranmayacak.

İlgili ruhsat makamı tarafından 1 Eylül'den sonra onaylanan asansör avan veya uygulama projelerine uygun olacak şekilde piyasaya arz edilen asansörlerin periyodik kontrolünde ve tescilinde ise TS EN 81-20 ve TS EN 81-50 standartlarında yer alan yapım ve montaj için güvenlik gereklilikleri talep edilecek.
Etiketler: asansör montajı, Asansör Montaj, TS EN 81-20 asansör standartları, TS EN 81-50 asansör standartları, asansör imalatı yapanlar, asansör yapanlar,