sisli-and-asansor-bakim-montaj-servisi-firmalari

Binalardaki asansörlerin revizyon işlemleri


Binalardaki asansörler tıpkı diğer makinelerde olduğu gibi zamanla ekonomik ve teknik ömürlerini tamamlarlar. Zaman içerisinde yıpranmış ve tehlike arz eden asansörler hem görsel açıdan rahatsız edici hem de güvenlik açısından tehlikeli olabilir. Bu nedenle, asansörde kullanılan tüm aksamların kalitesini korumak ve binaların değerini kaybetmesini önlemek için asansörlerin yenilenmesi gereklidir.

Kurulduğu günden bu yana kaliteli ürün ve tecrübeli işçilik politikasını ön planda tutarak ticari faaliyetlerini sürdüren Lina Asansör , müşteri memnuniyetine titizlikle önem vermektedir. Firma olarak tüm asansör revizyon, servis ve bakım montaj hizmetlerini gerçekleştireceğimiz zaman bulunduğumuz yasal mevzuat ve yönetmeliklere uyarak, işlemleri profesyonlece gerçekleştiririz.

Asansörlerde yapılacak iş sürecinde can ve mal güvenliğini ön planda tutarak titizlikle hizmetlerimizi sürdürürüz böylece müşterilerimizin ve çalışanlarımızın yasal haklarını koruruz.

Lina Asansör hizmet politikasında, profesyonel olan kaliteli firmalarla çalışmayı prensip haline getirmiştir.

Haber tarihi: 06 / 11 / 2019

Etiketler: şişli asansör firmaları, and asansör denetimi, şişli-asansor-bakim-montaj-servisi- tamir -revizyon -yeşil etikemavi etiket-kırmızı etiket,


Önceki: sisli-asansor-servis-tamir-onarim-bakim-hizmetleri.html
Sonraki: sariyer-asansörcü-sarıyer-kurumsal-firması